sponsorlu bağlantılar
  • Oylama: oy Puan
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil Desteği: Türkçe
  • Üretici: Yandex

Yandex Navigasyon Yol Tarifi Uygulaması

Yandex-Navigasyon-icon-logo

Yandex Navigasyon, şuan ki en güncel ve performans açısından en iyi diyebileceğimiz ücretsiz navigasyon araçlarından biri. İstediğiniz herhangi bir adresi girip ardından git diyerek sesli ve görüntülü yol tarifi ile aradığınız adresi kolayca bulabilirsiniz.

İçerisinde yer kaydetme gibi bir özellik sayesinde sürekli aynı adresi girmek zorunda değilsiniz. Bir kere adresi kaydedip sonraki gidişlerinizde tek tıkla navigasyonu çalıştırabilirsiniz. Hem kadın hem erkek ses özelliği ile alternatif sunan bu program ben bu özelliği sunmakta çok haklı.

Eğer ki herhangi bir adres değilde bir restaurant veya bir Cami gibi bir yer arıyorsanız bu özelliği de Yandex Navigasyon’da bulabileceksiniz. Uygulamayı çalıştırabilmeniz için ya harita indirmeniz gerekiyor veya internetiniz olması ve konum ayarınızın(GPS) açık olması gerekiyor.

Yandex-mesaj-komik

Ayrıca anlık olarak yol üzerinde trafiğin yoğun olup olmadığını öğrebiliyorsunuz. Bu özellik renkler ile ifade ediliyor kırmızı rengi görüyorsanız ama o yola girmeyin trafik ana baba günü demektir. Ayrıca yol üzerinde uyarı bilgi paylaşımı özelliği olaması sayesinde diğer kullanıcılar ile iletişim kurabiliyor ve yol hakkında veya trafik hakkında bilgi edinebiliyorsunuz.

Yandex Navigasyon İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir