sponsorlu bağlantılar
  • Oylama: oy Puan
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil Desteği: İngilizce
  • Üretici: NCHsofware

VideoPat Ücretsiz Video Düzenleme Programı

VideoPat-icon-logo

VideoPat ücretsiz video düzenleme programı, oldukça kullanışlı olan özellikleri ve süre sınırı olmadan ücretsiz olması video düzenleme adına bir çok ihtiyacınızı karşılar. Zaman çizelgesi üzerinde resim video ve ses dosyalarınızı ayarlayabilir ve videonuzu oluşturabilirsiniz.

VideoPat programı üst menüsü hem basit hem işlevsel olarak tasarlanmış. Yukarıdaki menüden videonuza, yazı, başlık, kronometre veya efekt ekleyebilirsiniz. Yarım kalan projenizi kaydedip sonra bu proje üzerinde devam edebilirsiniz.

Programın alt tarafındaki zaman çizelgesinden video, resim ve seslerin zaman akışlarını kolayca kontrol edebilme imkanına sahipsiniz. Videoların belirli bir kısmı kesebilirsiniz. Bu özellik ile video aralarında gereksiz olan yerleri kesmek oldukça zahmetsiz.

VideoPat-video-editor-icerik

Programın geliştirilmesi gereken yerleri efekt kısımları olsa gerek. Bir çok efekt türü güzel olarak tasarlanmış ancak iki video geçişi esnasında diğer videonun arka planda gözükmesi gerekirken bu geçiş esnasında arka plan siyah renkte bu bir sorun değil ancak geliştirilebilir. Bir sorunu da programı her açışınızda size ev sürümüne devam edip etmediğinizi sorması oluyor yani bir tıklık sizi yoruyor.

VideoPar Video Editor İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir