sponsorlu bağlantılar
  • Oylama: oy Puan
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil Desteği: Türkçe
  • İşletim Sistemi: Android
  • Üretici: İETT Genel Müdürlüğü

Mobiett Otobüs Gelme Saati Öğrenme Uygulaması

Mobiett-icon-logo

Mobiett, bulunduğunuz durağa gelecek otobüsleri listeler ve listeme şekli en kısa zamanı kalan otobüsten en uzun zamana kalana doğru gider. Eğer durakta değilseniz bile durak isimini seçip o durağa gelecek otobüsleri görebilir ve kaç dakika sonra geleceklerini bilerek evden ona göre çıkabilirsiniz.

Otobüslerin güzergahını veya sefer saatlerini otobüs numarası tıklayarak öğrenebilirsiniz. Hemen her bilgiyi kolayca sağlayan bu program oldukça profesyonel ve kullanışlı ancak otobüsler için aynı şeyler söylenemeyebilir. İstanbul’daki trafik sebebiyle akşam saatlerinde gösterilen dakikalara pek uyum sağlamamaktadır. İş saati sebebiyle bu trafik olağan olmakta.

Mobiett-uygulama Mobiett-indir Otobus-sefer-kalkis-saatleri

Size en yakın otobüs durakları görebilmeniz için Konum(GPS) bilgi açık durumda olmalıdır. Ayrıca uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantınızın olması gerek. Doğru sonuçlara baktığınızdan emin olmak için otobüs yönünü kontrol etmeyi unutmayın.

Otobüslerin sefer saatlerine bakarak geciken veya gelmeyen otobüsler için BeyazMasa’dan otobüs numarası, sefer saati ve istikameti yazarak şikayette bulunabilirsiniz. Artık kontrol etme görevi yolcularda diyebiliriz.

Mobiett İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir