Hakkımızda

En iyi ücretsiz indir, ücretsiz programlar ve yazılımlar arasında en iyilerini seçip sizlere sunmayı amaçlamaktadır. Diğer indirme sitelerinin aksine her programı değil denenmiş programları ele alarak güvenilir bir ortamda ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz program ve yazılımları sunan bir platform oluşturmaya çalışmaktayız.

Bir çok program deneme tecrübemize dayanarak şunu söylemek istiyoruz ki, ücretli olarak sunulan çoğu program ve yazılımı ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Ancak bu arayış oldukça uzun ve meşakkatli olacağını için bu süreci biz sizler için aşıp bu platformu kurduk.

Ücretsiz olarak sunulan ve işinize gören bir yazılım varken neden tanındık bilindik diye ücret ödeyesiniz ki ? Bu durumların önüne geçmek ve ücretsiz olan güzel programların sesi olmak için attığımız adımları büyüteceğiz. Bizim sunduğumuz platform yasal olarak ücretsiz dağıtılan programları öne çıkarır. Aykırı herhangi bir uygulama yapılmamaktadır.

Emeğin değeri bilinmeli ve emeğe saygı gösterilmeli görüşündeyiz. Eğer ücretli bir yazılımın ücretsiz olanı yoksa bu elbette ücretli olarak alınabilir. Biz ücretli olan programları ücretsiz olarak sunmuyor, sadece alternatif gösteriyoruz. Bu sayede yasal olmayan bir şekilde ücretli yazılımlara yönelmeyi engellemiş olarak emeğe olan saygımızı göstermekteyiz.

Sizde bize iletişim alanlarımızdan ulaşıp beğendiğiniz ücretsiz programları tavsiye edebilir ve diğer kullanıcıların bundan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz İndir

en-iyi-ucretsiz-indir-com