Daemon Tools Hatasi

Daemon Tools Lite (Disc Soft Bus Hizmeti Çalışmıyor) Hatası ve Çözümü

8.922 views

Daemon Tools Lite sanal sürücü oluşturma ve imaj dosyalarını açma programı yükledikten sonra bir çok kişi Disc Soft Bus Hizmeti Çalışmıyor. hatası alıyor. Hatanın kaynağı bilgisayardan değil kurulum esnasında ufak noktalardan kaynaklanmakta.

Daemon Tools Hata

Program kurulurken reklam içerebilir hatası alıyor bizde temkinli olarak gelen fazladan programları reddediyoruz. Ancak bu reddettiğimiz programlar Daemon Tools Lite programının çalışmasını sağlayan ek yazılımlar. Reklamlar sadece yüklemenin sonunda geliyor ve tikleri kaldırıp Bitir butonu ile yüklemeyi tamamlayabiliyoruz.

Programı açtığınızda gelen Yükle ve Yükleme seçecekleri olan uyarılarda yazılımın Disc Soft tarafından yüklenmek istendiği söyleniyor işte bu yazılımlar gerekli olan yazılımlar. Siz Yükle seçeneğine basıp bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Eğer programı açınca bu uyarı gelmezse programı silip tekrardan yükleyin ve yüklerden aynı hataları yapmayın. Programın indirme dosyasını ve Kurulum aşamalarını Daemon Tools Lite bağlantısından edinebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir