sponsorlu bağlantılar
  • Oylama: oy Puan
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil Desteği: Türkçe
  • Üretici: Apowersoft
  • Dosya Boyutu: 36MB

Apowersoft Video Düzenleyici Türkçe

Apowersoft-video-dzenleyici-icon-logo

Apowersoft video düzenleme programı ücretsiz programlar arasında belkide tek Türkçe arayüze sahip program olabilir. Çok hoş bir arayüze sahip olması ve Türkçe dil desteği sunması programın çok büyük avantajlarından biri olsa da işlevsellik açısından da ileri seviye programlardan biri.

Apowersoft ile kullanmaya başladığınızda en kolay video düzenleyici olduğuna karar verebilirsiniz modern tasarım ile birlikte kolay kullanımda sağlamakta. Bu program ile videolarınıza kolayca yazı ekleyebilirsiniz eklediğiniz yazıların fontunu, rengini, şeklini, konumunu değiştirebilirsiniz.

Bu program ile videolarınıza filtre ekleyerek yağmur yağıyormuş efekti gibi filtreler ekleyebilirsiniz. Videolarınızın kenarlarına çerçeve ekleyerek daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Programın en can alıcı özelliklerinden biride çok güzel geçiş efektlerinin olması onlarca efekt ile videolar veya resimler arası geçiş efekti uygulayabilirsiniz.

Apowersoft-video-duzenleyici-icerik

Bu programın diğer ücretsiz programlardan aşağı kalır tarafı yok denecek kadar azdır ancak bu programında bizi üzecek bir özelliği, ücretsiz versiyonunda videoların sol üst köşesine ufak kendi markasını koyuyor olması. Eğer bu sizin için sorun olmayacaksa bu programı size şiddetle tavsiye edebilirim.

Apowersoft Video Düzenleyici İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir